ειδικός υπηρεσίας διοικητικής υποστήριξης

Οι ειδικοί υπηρεσίας διοικητικής υποστήριξης εκτελούν διοικητικά και οργανωτικά καθήκοντα απαραίτητα για τη λειτουργία χρηματοοικονομικών εταιρειών. Διεκπεραιώνουν διοικητικές διαδικασίες, μεριμνούν για τις χρηματοπιστωτικές συναλλαγές, εκτελούν υποστηρικτικές εργασίες και διάφορες άλλες ενέργειες διοικητικής υποστήριξης, σε συντονισμό με άλλα τμήματα της εταιρείας.

Θέσεις εργασίας από την εταιρεία GIMISIS + ASSOCIATES

Από την εταιρεία GIMISIS + ASSOCIATES - Planning Consultants, δύο (2) αγγελίες για τις εξής θέσεις:

• Πολεοδόμος - Χωροτάκτης (2 θέσεις)
  • Office Administrator (1 θέση)

Θέση εργασίας από την εταιρεία Erissos Fish Farm

Τίτλος θέσης: Professional Assistant

Εργοδότης: Erissos Fish Farm

Τύπος Θέσης: Πλήρης Απασχόληση

Τοποθεσία Απασχόλησης: Πάτρα

Περιγραφή: H Erissos Fish Farm είναι μια επιχείρηση που δραστηριοποιείται στον κλάδο της Ιχθυοκαλλιέργειας από το 1991. Η εν λόγω θέση απευθύνεται σε αποφοίτους ανώτατων και ανώτερων σχολών χωρίς ιδιαίτερη εργασιακή εμπειρία.

Θέση εργασίας από την εταιρεία ΑΚΤΟ Α.Ε.

Ο ΑΚΤΟ ΑΝΑΖΗΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ

O ΑΚΤΟ, ο μεγαλύτερος εκπαιδευτικός όμιλος Τέχνης, Design & Media στην Ελλάδα, αναζητά διοικητικά στελέχη για το Campus της Αθήνας, με στόχο την κάλυψη των αναγκών λειτουργίας του και την διαρκή αναβάθμιση των υπηρεσιών του. Σε όλα τα στελέχη προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ιδιωτική ασφάλιση, διαρκής επιμόρφωση και δυνατότητες ανέλιξης.

Διοικητικά στελέχη