Επιμορφωτικό Πρόγραμμα με τίτλο «6th KIOS Graduate Training School on Intelligent Systems and Control"

Το Κέντρο Αριστείας «Κοίος» του Πανεπιστημίου Κύπρου, σε συνεργασία με το Imperial College London, διοργανώνει Επιμορφωτικό Πρόγραμμα με τίτλο «6th KIOS Graduate Training School on Intelligent Systems and Control»

σε θέματα που αφορούν στον έλεγχο, την παρακολούθηση και ασφάλεια ευφυών συστημάτων και δικτύων. Στο Πρόγραμμα θα διδάξουν διεθνούς φήμης Καθηγητές από το εξωτερικό.

Το Επιμορφωτικό Πρόγραμμα θα διεξαχθεί από τις 2 – 5 Σεπεμβρίου 2024, στη Βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου Κύπρου (Αίθουσα LRC012) καθώς και μέσω της πλατφόρμας Zoom. Απευθύνεται σε ερευνητές/τριες, μεταπτυχιακούς ή και διδακτορικούς φοιτητές/τριες καθώς και νέους/νέες επαγγελματίες που ενδιαφέρονται να εμβαθύνουν τις γνώσεις τους σε θέματα Μηχανικής Μάθησης, Θεωρίας Ελέγχου, Βελτιστοποίησης, κυβερνοασφάλειας, κλπ.

Για εγγραφή πατήστε εδώ.

Περισσότερες πληροφορίες: https://www.kios.ucy.ac.cy/training-school/